Pohár rozhlasu
s Českou spořitelnou 2017

49. ročník soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem 

Aktuality

Video reportáž z finále Poháru v Kladně

7. 6. 2017

Kdo přišel, neolitoval. Letošní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou na kladenském Sletišti si může pochvalovat zejména ZŠ Englišova, která vyhrála tituly mezi staršími i mladšími žáky. Podívejte se na video reportáž a seznamte se s vítězi jednotlivých kategorií.

číst dále

Na Kladně vyvrcholil Pohár rozhlasu

6. 6. 2017

Na kladenském stadionu Sletiště proběhl 49. ročník republikového finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Mladé atlety podporovali i naši elitní reprezentanti Jakub Holuša, Pavel Maslák, Adam Sebastian Helcelet a Nikola Bendová.

číst dále

Michal Dusík vám v Kladně ukáže práci komentátora

5. 6. 2017

Všichni se již těší na úterní republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2017. Akci si nemůže nechat ujít ani slavný český sportovní komentátor a moderátor Michal Dusík. Ten pro vás nahrál speciální pozvánku.

číst dále

Video: Krajské finále v Pardubicích

2. 6. 2017

Počasí v Pardubicích na krajském finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou bylo ideální. Slunko a teplo přálo dobrým výkonům a všichni si závody velmi užili. Podívejte se na video reportáž ze závodu Pardubického kraje, který se konal 22. května.

číst dále

Kladenské Sletiště je připraveno na velké atletické finále

29. 5. 2017

Velká atletická událost se blíží. V úterý 6. června se v Kladně uskuteční republikové finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a současně 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství. Na Městský stadion Sletiště zamíří čtyři stovky mladých atletů z nejlepších školních družstev z celé České republiky. A kamery České televize budou opět při tom prostřednictvím přímého přenosu na ČT sport.

číst dále

Postupující školy do republikového finále v Kladně

29. 5. 2017

V pátek 26. 5. 2017 proběhlo v Táboře poslední krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a my už známe všechny postupující školy, které budou bojovat o vítězství v republikovém finále, které se koná 6. 6. 2017 v Kladně! Ke stažení zde.

číst dále

Krajská finále poháru jsou za námi

27. 5. 2017

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou 2017 se spolu s létem blíží k závěru. Připravujeme celorepublikové finále v Kladně 6. června 2017. Těšíme se a doufáme, že nebudete chybět. Podívejte, jak se letos závodilo.

číst dále

Skvělý výkon Barbary Píchalové v dálce v Plzni

24. 5. 2017

Krajské finále Poháru rozhlasu v Plzni se letos může pochlubit skvělým výkonem v dálce. Žákyně Barbara Píchalová skočila v dálce 5.76 a zařadila se na čelo letošních žákovských tabulek.

číst dále