Pohár rozhlasu
s Českou spořitelnou 2018

50. ročník soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem
patronkou letošního ročníku soutěže je atletka Michaela Hrubá

Aktuality

Je zdravá, zábavná, rozvíjí osobnost. Atletika je pro děti dobrý start

13. 4. 2018

Spousta rodičů stále řeší, jakou volnočasovou aktivitu vybrat svému potomkovi. Díky své všestrannosti je nejčastěji doporučovaným sportem pro malé děti atletika. Královna všech sportů. Atletika v sobě snoubí všechny dovednosti člověku vlastní – hod, skok, běh... A děti baví.

číst dále

Jsem atlet. Ty také?

8. 4. 2018

Baví vás atletika, rádi sportujete i čtete a díváte se na závody po celém světě? Už jste slyšeli o projektu „Jsem atlet"? Před startem letní sezóny je určitě dobré být v obrazu, kde a jaké informace najít.

číst dále

Patronkou letošního ročníku soutěže je atletka Michaela Hrubá

16. 2. 2018

Výškařka Michaela Hrubá patří mezi největší české atletické talenty současnosti. Mezinárodní úspěchy začala sbírat již v dorostenecké kategorii. V roce 2014 vybojovala stříbrnou medaili na mistrovství světa juniorů v Eugene. O rok později se stala v kolumbijském Cali mistryní světa do 17 let.

číst dále

Video reportáž z finále Poháru v Kladně

7. 6. 2017

Kdo přišel, neolitoval. Letošní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou na kladenském Sletišti si může pochvalovat zejména ZŠ Englišova, která vyhrála tituly mezi staršími i mladšími žáky. Podívejte se na video reportáž a seznamte se s vítězi jednotlivých kategorií.

číst dále

Na Kladně vyvrcholil Pohár rozhlasu

6. 6. 2017

Na kladenském stadionu Sletiště proběhl 49. ročník republikového finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Mladé atlety podporovali i naši elitní reprezentanti Jakub Holuša, Pavel Maslák, Adam Sebastian Helcelet a Nikola Bendová.

číst dále

Michal Dusík vám v Kladně ukáže práci komentátora

5. 6. 2017

Všichni se již těší na úterní republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2017. Akci si nemůže nechat ujít ani slavný český sportovní komentátor a moderátor Michal Dusík. Ten pro vás nahrál speciální pozvánku.

číst dále

Video: Krajské finále v Pardubicích

2. 6. 2017

Počasí v Pardubicích na krajském finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou bylo ideální. Slunko a teplo přálo dobrým výkonům a všichni si závody velmi užili. Podívejte se na video reportáž ze závodu Pardubického kraje, který se konal 22. května.

číst dále

Kladenské Sletiště je připraveno na velké atletické finále

29. 5. 2017

Velká atletická událost se blíží. V úterý 6. června se v Kladně uskuteční republikové finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a současně 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství. Na Městský stadion Sletiště zamíří čtyři stovky mladých atletů z nejlepších školních družstev z celé České republiky. A kamery České televize budou opět při tom prostřednictvím přímého přenosu na ČT sport.

číst dále