Pohár rozhlasu
s Českou spořitelnou 2021

52. ročník soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem
patronem letošního ročníku soutěže jsou Kristiina Mäki a Diana Mezulianíková

Kontakty

Organizátor

Český atletický svaz

David Bor
Organizace - soutěžní oddělení ČAS
dbor@atletika.cz




Kontakty na krajské manažery

PRAHA Petr Dubský pdubsky@atletika.cz 737834469
STŘEDOČESKÝ KRAJ Helena Felcmanová hfelcmanova@atletika.cz 776575119
JIHOČESKÝ KRAJ Bc. Monika Drhovská
mdrhovska@atletika.cz
603379401
KARLOVARSKÝ KRAJ Lucie Markusková
lmarkuskova@atletika.cz 734321414
PLZEŇSKÝ KRAJ Mgr. Miroslav Neuvirt
mneuvirt@atletika.cz 724704993
LIBERECKÝ KRAJJan Rein
jrein@atletika.cz 722968506
ÚSTECKÝ KRAJ Miroslav Vachuta mvachuta@atletika.cz 776265167
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ Mgr. Jaroslav Němecjnemec@atletika.cz 732255354
PARDUBICKÝ KRAJ Petr Mlateček pmlatecek@atletika.cz 776780112
KRAJ VYSOČINA Ondřej Tomekotomek@atletika.cz732135590
JIHOMORAVSKÝ KRAJ Ing. Jiří Proch jproch@atletika.cz 777136914
OLOMOUCKÝ KRAJ Mgr. Robert Novotný
rnovotny@atletika.cz 603948958
ZLÍNSKÝ KRAJ Lukáš Vojteklvojtek@atletika.cz608513000
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ Miroslav Mařádek mmaradek@atletika.cz 775228404