Pohár rozhlasu
s Českou spořitelnou 2018

50. ročník soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem
patronkou letošního ročníku soutěže je atletka Michaela Hrubá

Kontakty

Organizátor

Český atletický svaz

Veronika Purmanová
Organizace - oddělení mládeže ČAS
info@poharrozhlasu.cz
+420 725 985 972

Zuzana Trojáková
Redakce - oddělení komunikace ČAS
zuzana.trojakova@poharrozhlasu.cz

Antonín Morávek

garant AŠSK - atletika

mailto:antonio.moravek@seznam.cz


Kontakty na krajské garanty / manažery

PRAHA Michal Krejčí krejci@ddmpraha.cz 777706524
STŘEDOČESKÝ KRAJ Antonín Morávek antonio.moravek@seznam.cz 732107017
JIHOČESKÝ KRAJ Bc. Monika Pincová
mpincova@atletika.cz
603379401
KARLOVARSKÝ KRAJ Oldřich Dvořák odvorak@atletika.cz
736650327
PLZEŇSKÝ KRAJ Mgr. Miroslav Neuvirt
mneuvirt@atletika.cz 724704993
LIBERECKÝ KRAJ Libor Dinga
ldinga@atletika.cz 734693832
ÚSTECKÝ KRAJ Miroslav Vachuta mvachuta@atletika.cz 776265167
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ Mgr. Jarolav Neměcjnemec@atletika.cz 73225554
PARDUBICKÝ KRAJ Petr Mlateček pmlatecek@atletika.cz 776780112
KRAJ VYSOČINA Ing. Ondřej Rosa orosa@atletika.cz 608854777
JIHOMORAVSKÝ KRAJ Ing. Jiří Proch jproch@atletika.cz 777136914
OLOMOUCKÝ KRAJ Mgr. Robert Novotný
rnovotny@atletika.cz 603948958
ZLÍNSKÝ KRAJ Jan Horák hohohorak@seznam.cz
728312664
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ Zdeněk Duda
zduda@atletika.cz 605848141