Pohár rozhlasu
s Českou spořitelnou 2023

54. ročník soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem

Kontakty

Organizátor

Atletika do škol, z.s.

ve spolupráci s Českým atletickým svazem

Hana Koptíková
Organizace - soutěžní oddělení ČAS
hkoptikova@atletika.cz




Kontakty na krajské manažery

PRAHA Petr Dubský pdubsky@atletika.cz 737834469
STŘEDOČESKÝ KRAJ Helena Felcmanová hfelcmanova@atletika.cz 776575119
JIHOČESKÝ KRAJ Mgr. Miroslav Neuvirt mneuvirt@atletika.cz
724704993
KARLOVARSKÝ KRAJ Lucie Markusková
lmarkuskova@atletika.cz 734321414
PLZEŇSKÝ KRAJ Mgr. Miroslav Neuvirt
mneuvirt@atletika.cz 724704993
LIBERECKÝ KRAJ Jan Rein
jrein@atletika.cz 722968506
ÚSTECKÝ KRAJ Miroslav Vachuta mvachuta@atletika.cz 776265167
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ Adam Ovčarik aovcarik@atletika.cz 739840916
PARDUBICKÝ KRAJ Petr Mlateček pmlatecek@atletika.cz 776780112
KRAJ VYSOČINA Ondřej Tomek otomek@atletika.cz 732135590
JIHOMORAVSKÝ KRAJ Petr Flanderka pflanderka@atletika.cz 606658803
OLOMOUCKÝ KRAJ Mgr. Robert Novotný
rnovotny@atletika.cz 603948958
ZLÍNSKÝ KRAJ Lukáš Vojtek lvojtek@atletika.cz 774437268
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ Miroslav Mařádek mmaradek@atletika.cz 775228404