Pohár rozhlasu
s Českou spořitelnou 2018

50. ročník soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem
patronkou letošního ročníku soutěže je atletka Michaela Hrubá

Kontakty

Organizátor

Český atletický svaz

Veronika Purmanová
Organizace - oddělení mládeže ČAS
info@poharrozhlasu.cz
+420 233 014 421

Zuzana Trojáková
Redakce - oddělení komunikace ČAS
zuzana.trojakova@poharrozhlasu.cz

Kontakty na krajské garanty/manažery

PRAHA Michal Krejčí krejci@ddmpraha.cz 777706524
STŘEDOČESKÝ KRAJ Antonín Morávek antonio.moravek@seznam.cz 732107017
JIHOČESKÝ KRAJ Bc. Monika Pincová
mpincova@atletika.cz
603379401
KARLOVARSKÝ KRAJ Bohumil Adamec assk-kvabob@seznam.cz
605864115
PLZEŇSKÝ KRAJ Mgr. Miroslav Neuvirt
mneuvirt@atletika.cz 724704993
LIBERECKÝ KRAJ Libor Dinga
ldinga@atletika.cz 734693832
ÚSTECKÝ KRAJ Alexej Lesnik alesnik@atletika.cz 777709837
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ Aleš Žďárský azdarsky@atletika.cz 739185700
PARDUBICKÝ KRAJ Iva Toušová hvezda-pardubice@seznam.cz 775907122
KRAJ VYSOČINA Ing. Ondřej Rosa orosa@atletika.cz 608854777
JIHOMORAVSKÝ KRAJ Ing. Jiří Proch jproch@atletika.cz 777136914
OLOMOUCKÝ KRAJ Mgr. Robert Novotný
rnovotny@atletika.cz 603948958
ZLÍNSKÝ KRAJ Jan Horák hohohorak@seznam.cz
728312664
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ Zdeněk Duda
zduda@atletika.cz 605848141