Pohár rozhlasu
s Českou spořitelnou 2022

53. ročník soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem

Aktuality

KRAJSKÉ FINÁLE POHÁRU ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI

24. 5. 2018

23.května 2018 se v Novém Městě nad Metují na stadionu generála Klapálka uskutečnilo krajské finále 50. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou.

Této soutěže školních družstev, která je zařazena do Sportovní ligy ZŠ o Pohár ministryně školství, se v Královéhradeckém kraji zúčastnilo v letošním roce přes dva tisíce školáků. Nejlepší družstva se utkala 23.05.2018 v krajském finále v Novém Městě nad Metují. Za příjemného počasí se díky organizátorům z SK Nové Město nad Metují uskutečnily závody, na které budou účastníci jistě rádi vzpomínat.

V kategorii III. mladších žáků zvítězilo družstvo ZŠ Štefcova Hradec Králové před žáky ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř a ZŠ Železnická Jičín.

V kategorii mladších žákyň zvítězilo družstvo ZŠ Štefcova Hradec Králové před družstvy ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem a ZŠ Vrchlabí, nám. Míru.

V kategorii IV., starší žáci se na prvním místě umístilo družstvo ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského před družstvy ZŠ Vrchlabí, nám. Míru a Gymnázia Boženy Němcové Hradec Králové.

V kategorii starších žákyň zvítězilo družstvo ZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem před družstvy Gymnázia Boženy Němcové Hradec Králové a Lepařova gymnázia Jičín.

výsledky